Kurs przedstawia bardzo konkretny program szkoleniowy dotyczący komunikacji z klientem video center. Obraz, film, kamera będą za chwilę codziennością. Proponujemy zatem 5 wykładów, po 5 minut każdy, a w nich po 5 punktów o tym jak mówić, wyglądać, zapewnić komfort sobie i klientowi, być wiarygodnym i jakich 5 głównych grzechów nie popełniać. Autor gwarantuje, że poznanie tych podstawowych zasad, pozwoli konsultantom i menadżerom skutecznie rozwijać nowe kompetencje.

Dariusz Łukawski

Przez 26 lat pracował w TVP ( 1989-2016 ) gdzie między innymi był reporterem, wydawcą, prezenterem i red. naczelnym PANORAMY w telewizyjnej “Dwójce”. Wspólnie z Tadeuszem Moszem prowadził program ekonomiczny PLUS – MINUS
w TVP – Info.

Czytaj więcej...

Od 2005 do 2016 kierował, nadzorował i współtworzył publicystykę w TVP2, między innymi takie programy jak „Warto Rozmawiać” Jana Pospieszalskiego czy „Tomasz Lis na Żywo”. Odpowiadał za organizację ostatnich 10 Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Nadzorował produkcję reportaży i filmów dokumentalnych. Odpowiadał za cykl debat przed wyborami w 2007 (między innymi D.Tusk – J.Kaczyński) 10 milionów widzów. Koordynował również programy całej anteny TVP2 w okresie żałoby po katastrofie smoleńskiej. Nadzorował część publicystyczną „Pytania na Śniadanie”.

Wykładowca akademicki prowadzący warsztaty telewizyjne na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW. Autor artykułów i wywiadów publikowanych w Publicrelations.pl i Wirtualnemedia.pl. Juror konkursów dziennikarskich Press Club Polska oraz CCnews.

Po zakończeniu współpracy z TVP, wykorzystuje swoje nieprzeciętne doświadczenie prowadząc wykłady, szkolenia oraz indywidualne treningi medialne. Współpracuje również jako konsultant przy tworzeniu nowych projektów. Dotychczasowi partnerzy to między innymi z Ministerstwo Finansów,Arval, Wirtualnemedia.pl, Martis Consulting, Net Media. Wykładowca na Wydziale Dziennikarstwa i Bibliologii Uniwersytet Warszawski.

Ukryj

 

Program kursu

Głos a komunikatywność w kontakcie z klientem 00:06:00
Jak być skutecznym videokonsultantem? 00:06:00
Test 1 Unlimited
Zadbaj o swoje sukcesy. Jak zapewnić sobie komfort pracy. 00:06:00
Czy jesteś wiarygodny? Co zrobić, żeby zwiększyć siłę przekazu. 00:07:00
Wszystkie grzechy świata, czyli jak unikać błędów i co zrobić, jeśli już się wydarzą? 00:06:00
Test 2 Unlimited

Recenzje Kursu

5

5
2 opinie
  • 5 stars2
  • 4 stars0
  • 3 stars0
  • 2 stars0
  • 1 stars0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

Uzyskaj dostęp
  • FREE
  • Certyfikat ukończenia

Instruktorzy

Zdjęcie profilowe
acc
596 Studentów bierze udział
Cludo © 2019 Inc. All rights reserved.