Poznaj 6 kluczowych zasad budowania swojego Call Center

250 Studentów bierze udział

Kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców, prowadzących małe lub średniej wielkości firmy, którzy zastanawiają się nad stworzeniem własnego contact center. Z kursu dowiesz się na jakie aspekty należy zwrócić uwagę zanim podejmiesz decyzję o ewentualnej inwestycji. Uzyskasz odpowiedzi między innymi na takie pytania jak: Czym powinien charakteryzować się Twój produkt, jeżeli chcesz sprzedawać go przez telefon? Jak dobrać odpowiednią bazę danych do planowanej kampanii? Skąd i jaki pozyskać zespół do call center? Jakie kwestie należy wziąć pod uwagę planując wybór dostawcy systemu? Z jakimi kosztami musisz się liczyć decydując się na budowę własnego centrum? Jakie kwestie należy wziąć pod uwagę porównując budowę własnego call center vs zlecenie usługi profesjonalnej firmie zewnętrznej?

Prowadząca

Iwona Bogdanov

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Z rynkiem call center związana jest od blisko 20 lat. Doświadczenie w tej branży budowała w największym wtedy contact center aktywnie uczestnicząc w ekspansji tej spółki na rynku.

Czytaj więcej...

Pracę, jako Konsultant Telefoniczny rozpoczęła w 1998. Karierę w spółce kontynuowała kolejno, jako Specjalista ds. HR, Account Manager w Dziale Obsługi Klienta, Dyrektor Sprzedaży, a w 2009 roku objęła stanowisko Dyrektor Zarządzającego. Uczestniczyła w licznych projektach doradczych dla wielu branż, między innymi konsultując i wdrażając proces powstania spółki call center w Czechach. Różnorodność podejmowanych wyzwań na poszczególnych szczeblach kariery pozwoliła jej zgromadzić unikalną wiedzę na temat wszystkich kluczowych obszarów zarządczych w branży call center. W Idea Call Center jest współwłaścicielem i pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego.

Ukryj


Program kursu

Czy mój produkt jest odpowiedni do sprzedaży przez telefon? 00:04:00
Grupa docelowa. Do kogo i jak mam dotrzeć? 00:06:00
Test 1 Unlimited
Zespół w Contact Center 00:04:00
Jak wybrać system do Contact Center? 00:03:00
A może jednak outsourcing? 00:05:00
Po co mi Call Center?FREE 00:05:00
Podsumowanie 00:02:00
Test 2 Unlimited

Recenzje Kursu

N.A

opinie
  • 5 stars0
  • 4 stars0
  • 3 stars0
  • 2 stars0
  • 1 stars0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

Cludo © 2019 Inc. All rights reserved.